Skip Navigation LinksAD, a.s. >> Proč právě AD
 Proč právě AD
  • AD nabízí vysoce odborné služby s nejvyšší kvalitou. 
  • AD zajistí komplexní řešení problémů. 
  • AD znamená profesionální a flexibilní přístup.

Výrok auditora zvyšuje věrohodnost účetní závěrky vůči jejím uživatelům z řad majitelů i externích uživatelů. Kvalitně provedený audit AD však také může managementu pomoci odhalit nedostatky a rizika v účetní oblasti nebo kontrolním systému klienta. 

Sestavení daňového přiznání daňovým poradcem AD klientovi umožňuje nejen lépe využít všechny zákonné možnosti na snížení daňové zátěže, ale i přenést na AD odpovědnost za daňové penále a jiné sankce. 

Průběžné daňové, účetní i jiné poradenství AD snižuje rizika chyb, působí preventivně a umožňuje včas a bezpečně přizpůsobit zaúčtování nebo i smluvní vztahy daňovým potřebám klienta. Možnost průběžné konzultace složitějších problémů také pomáhá vnést klid do činnosti zaměstnanců klienta a zároveň  prohlubuje jejich znalosti a orientaci v problematice daní a účetnictví. 

Daňové spory jsou již řadu let jakousi vlajkovou lodí AD. Naše služby v této oblasti si klienti cení nejvíce. Postupovat obezřetně a angažovat zkušeného daňového poradce již na začátku daňové kontroly se vyplatí. 

U projektových služeb AD získá klient užitečné informace a rady, jakým způsobem provést reorganizaci svého podnikání. AD přebírá odpovědnost i za úspěšnou realizaci zvoleného projektu. Klient získá komplexní projekt a jeho realizaci, takříkajíc „na klíč“. 

Napište nám, přijďte za námi, a my Vám připravíme speciální nabídku služeb AD šitou na míru podle Vašich přání a potřeb.